2020-05-14

W jaki sposób przygotować się na spotkanie z Agencją?

Myśląc o pierwszym spotkaniu z Agencją Kreatywną czujesz się nieco niepewnie? Śmiało można powiedzieć, że to miejsce często może kojarzyć się z ludźmi z którymi ciężko się dogadać. Siedzą za komputerami, analizują, projektują, używają trudnych słów, których nie rozumiesz, a przecież wstyd przyznać się, że tak jest.

Wcale nie!

Lubimy rozmawiać z ludźmi. Gdyby tak nie było, to nasza praca nie miałaby sensu. Przecież każdy projekt to współpraca z klientem. Dlatego na spotkaniach w Gutenbergu napijesz się dobrej kawy i w swobodnej atmosferze porozmawiasz o swoich potrzebach dotyczących Twojej marki. Sytuację z pewnością ułatwi Ci to, jeśli przed spotkaniem odpowiednio się przygotujesz:Zadaj sobie pytanie, czego od nas potrzebujesz?

Opowiedz nam o sobie. Musimy dowiedzieć się jak najwięcej, by móc stworzyć projekt, który będzie spersonalizowany i indywidualny. Po prostu taki jakiego inni nie mają.
Zrób sobie listę pytań jakie masz do nas. A nawet wyjmij ją w czasie spotkania. Dlaczego nie? Przejdziemy przez każde pytanie i odpowiemy na nie. Weź ze sobą również swoje dotychczasowe materiały promocyjne. Porozmawiamy o tym, co w nich jest dobre, a co nie? Jak ulepszyć kolejne działania marketingowe? Jak się uczyć to od najlepszych! Zastanów się jakie firmy są Twoją największą konkurencją?

Jeśli coś wydaje Ci się wciąż niejasne – pytaj!

A w tym wszystkim chodzi o to by była fajna relacja. Projekty są dłuższe i krótsze. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Ale zawsze jest to współpraca, zatem tak zwany „click” jest istoty. Efektem tego będzie projekt, dzięki któremu, klienci pokochają Twoją markę.